kapat× Destek +90 (0216) 444 1 376

Hakkımızda

Tise Teknoloji A.Ş Türkiye'de 2004 yılından itibaren sektörde bilinen adıyla Erdem Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren sektörde verdiği taahhütleri özveri ve titizlik yerine getirmiştir.Sunduğu çözümlerle sizlerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi benimseyerek duruma en uygun senaryoları sunar.

Bulunduğumuz sektörde gerek hizmet verdiğimiz firmalar gerekse çalışmalarımız için TİSE ismiyle güven ve kaliteyi çağtıştıran ilk firma olmak,ayrıca bu güven ve kalitenin herkes için sürdürülebilir olması da temel hedefimizdir.Türkiye'de güvenlik sektöründe liderliğe ulaşmak kazandığı güveni başta komşu ülkeler olmak üzere,dünya pazarına açılarak ,ülke ekonomimize katkı sağlamak ve istihdamı arttırmaktır.Bizi motive eden en önemli unsur bunu başarmaktan duyacağımız gururdur.

Biz sizlerin beklentilerinizi aşarak,müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye taşımak ve geniş ürün yelpazemizle etkin çözümler üreterek uygun maliyetlerde sunmayı amaçlıyoruz.Kurumsallığın gerektirdiği prensiplere uygun yönetim organizasyonu ve standartların bünyemizde yerleşmesini sağlıyor,düzenli eğitimlerle personelimizin bilgi seviyesini artırarak;belirlediğimiz standartlarda hizmet sunuyoruz.

''Sizin için çalışmak bizim için memnuniyettir''felsefesini benimseyen TİSE Teknoloji A.Ş yeni yapılandırmasını tamamlamış ve daha güçlü bir ortağı olarak yanınızda yürümeye devam etmektedir.

Erdem Bilişim değişen ve gelişen sektörde sizlere daha etkin ve geniş ölçekli çözümler sunabilmek için TİSE Teknoloji A.Ş adı altında yeniden yapılanma ihtiyacı duymuştur.

Vizyon ve misyonu gereği doğan yeniden yapılanma sürecinin odak noktası müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını en üst seviyeyi çıkarmaktır.Elektronik güvenlik,çevre güvenliği,zayıf akım,alt yapı ve otomasyon sistemlerin en son teknolojilerini,bireysel ve kurumsal faaliyet gösteren müşterileriyle paylaşmak için ilk gün ki heyecan ve isteği ile çalışmaktadır.