CCTV, Kapalı Devre Tv Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Yangın Alarm Çözümleri

Olası bir alev, duman ve gaz kaçağı durumunda anında devreye girecek, erken uyarı ve doğru bilgilendirme ile sizi ve yaşam alanlarınızı koruyacak bir yangın alarm sistemini tercih edin. Can ve mal kayıplarını önlemek, zararınızı en aza indirebilmek için en iyi teknolojiyi seçin.

İhtiyaçlarınıza ve risklerinize göre seçilebilecek konvansiyonel, adreslenebilir veya hava örneklemeli yangın ihbar sistemleri ile tehlikeleri büyümeden bilebilir, gazlı ve sprinkler yangın söndürme sistemleri ile can ve mal kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Geçiş Kontrol, Turnike ve PDKS Çözümleri

Giriş ve çıkışları kontrol altına almak, yetkisiz kişileri engellemek ve personel devamlılığını kontrol etmek için size özel planlanan Geçiş Kontrol ve Personel Devam Kontrol Sistemleri ile tanışın. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ürün seçenekleri ile mekanlarınızın kontrolünü sağlamak artık daha konforlu.

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personelinizin işe geliş-gidiş saatlerini tespit etmek, maaş ve mesai hesaplarını yapmak Geçiş Kontrol Sisteminiz ile artık çok daha kolay. Tise Teknoloji’nin mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen PDKS yazılımı ile her ölçekte firmanın ihtiyacı olan modüllere sahip olursunuz.

Bariyer, Plaka Tanıma ve HGS Çözümleri

Alışveriş merkezlerinden sitelere, kamusal alanlardan üniversite kampüslerine kadar değişen bir ölçekte, araç geçişlerini ve giriş-çıkışları takip etmek, yapılabilecek ihlalleri önlemek için gerek duyduğunuz çözümü en doğru ürünler ile size sunalım.

 

Entegre Çevre Güvenlik Sistemleri

Acil Anons

Patlayıcı Tespit Sistemleri

X-RAY ve Metal Arama Dedektörleri

Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri

Hırsız Alarm Çözümleri

Ancak gerçekten kaliteli bir hırsız alarm sistemi ile kendinizi güvende hissedersiniz. Eviniz, işyeriniz ve korumak istediğiniz diğer değerli yaşam alanlarınız için ileri teknolojiye sahip Hırsız Alarm Sistemlerini seçin.

7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde olan Alarm İzleme Merkezinin her ihtiyacınızda yanınızda olduğunu bilerek huzurlu yaşayın. Sisteminizden gelen sinyalleri her saniye takip eden, gerektiği zaman polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerini size anında yönlendirebilecek, oluşabilecek arıza ve bakım durumlarını hemen değerlendirerek gerekli birimlere iletecek Alarm İzleme Merkezi hizmeti ile güvende hissedin.

Turnike Sistemleri

Bir mekanın giriş çıkışını otomatik olarak kontrol edebilmek için turnike sistemlerini tercih edin. Geçişlerdeki kontrolü en üst düzeye çıkaran, hızlı ve teknoloji turnike çözümlerimiz ile tanışın. Her ihtiyaca ve standarda cevap verebilecek farklı özelliklere sahip turnike seçeneklerimiz ile sizin uygun ürünü seçelim.

Otopark Yönlendirme ve Ücretlendirme Çözümleri

Otopark alanlarınızı çok daha kolay yönetmenizi sağlayan, yetkili araçları kolayca tanımlamanıza imkan veren, otoparkları çok daha güvenli bir hale getiren, gereken alanlarda ücretlendirme uygulamalarını kolayca yapabilmenizi sağlayan özel otopark çözümlerini sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlayalım.

IP Santral ve İletişim Çözümleri

Daha hızlı, güvenli ve kolay iletişim için ihtiyaçlarınıza özel olarak planlanan IP Santral Çözümlerini tercih edin. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdan nerede olursanız olun santralinize bağlı kalın ve ofisinizin rahatlığında görüşme yapın. Farklı şubeleriniz veya yerleşkelerinizi bağlayın ve iletişim maliyetlerinizi düşürün.
Ücretsiz Teklif Alın